Zobacz też: Chińskie kulki - kulki gejszy, dopochwowe - analne kulkiDepilacja brazylijska (hollywoodzka)Historia wibratorówMiniwibratorWibrator klasycznyWibrujące jajko

Wibrujące jajko

Nowości na rynku akcesoriów erotycznych niekiedy zaskakują nawet te osoby, które „zasmakowały już wszystkiego”. Przykładem może być chociażby wibrujące... jajko, które prócz specyficznej nazwy, ma jeszcze jeszcze szereg innych, równie ciekawych właściwości. Czym więc jest ten dziwny erotyczny gadżet, jak go używać i czy faktycznie można dzięki niemu przeżyć prawdziwy, realny orgazm?

Co to jest wibrujące... jajko?

Wibrujące jajko pojawiło się na półkach sklepów z akcesoriami erotycznymi stosunkowo niedawno, ale od razu zrobiło prawdziwą furorę i stało się największym przyjacielem wielu kobiet i ich... partnerów. To specyficzny rodzaj wibratora, którego używa się do pobudzania łechtaczki i przede wszystkim pochwy, który może być sterowany jak klasyczny wibrator lub za pomocą specjalnego pilota. Wibrujące jajko swoją nazwę przejęło od kształtu, w jakim jest wykonane, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do wnętrza każdej kobiety, dając jej niespotykaną rozkosz, zupełnie odmienną od tej, jaką uzyskują przez stosunek seksualny. Niektóre modele posiadają też wydłużone zakończenia, dzięki którym kobieta w czasie swojej erotycznej sesji może dodatkowo poruszać wibrującym jajkiem, wzmacniając tym samym swoją rozkosz. Gadżet ten działa dzięki zamieszczanym w nim bateriom – dwóm małym paluszkom, które niestety trzeba dość często wymieniać.

Jak używać wibrującego jajka

Korzystanie z wibrującego jajka może być różne w zależności od tego, jaki posiada się jego model. W przypadku klasycznego wibrującego jajka działa on właściwie na tej samej zasadzie, co normalny wibrator, lecz z racji swojego małego rozmiaru i opływowego kształtu może być też bez problemu noszony na co dzień, a jego działanie podobne jest do znanych kulek gejszy. Sprawa nieco się komplikuje, gdy do czynienia mamy z wersją w pełni automatyczną, gdzie sterowanie wibrującym jajkiem odbywa się za pomocą specjalnego pilota, zwykle wyposażonego w funkcje zwiększania lub zmniejszania wibracji i drgań.

Ten model wykorzystywany jest szczególnie przez pary, które nie boją się erotycznych wyzwań i kochają eksperymentować – nawet jeśli ociera się to w pewnym sensie o lekki ekshibicjonizm. Wibrujące jajko kobieta może wtedy wsunąć pochwy, pilot oddać partnerowi i wybrać się na wspólne zakupy lub na romantyczną kolacje. Niesamowite przeżycia i wrażenia, które trudno opisać są wtedy o wiele więcej niż zagwarantowane. Niezależnie jednak od tego, w jakim celu i którego modelu wibrującego jajka będzie używać, zawsze należy pamiętać o odpowiedniej higienie i przemyciu gadżetu.

Urozmaicenie gry wstępnej

Jak pokazuje doświadczenie wielu par, erotyczne wibrujące jajko wykorzystywane jest także w bardzo szeroki sposób w trakcie gry wstępnej jako specyficzna i bardzo wysublimowana forma podkręcania atmosfery w sypialni. Może być bowiem używane zarówno przez kobietę jak i przez mężczyznę, co sprawia, że jego uniwersalizm doceniany jest nawet przez najbardziej wymagające pary. Bez problemu może być wykorzystywane do pieszczenia całego ciała lub wybranych stref erogennych. Wibrujące jajko doskonale nadaje się w przypadku gry wstępnej, w której miejsce ma kobieca masturbacja; bardzo często zaś do zabawy włącza się też mężczyzna, który sam przejmuje kontrolę nad pilotem, mając w ten sposób możliwość sterowania szybkością drgań i wrażeniami oraz przyjemnością odczuwanymi przez swoją partnerkę. To jednak nie jedynie zastosowanie wibrującego jajka w sypialni, ponieważ wbrew pozorom doskonale nadaje się ono również do pieszczenia mężczyzn, co sami zainteresowani, niechętnie to fakt, ale coraz częściej przyznają.

Wibrujące tabu

Producenci zajmujący się opracowywaniem i wypuszczaniem na rynek takich gadżetów jak wibrujące jajko dostrzegli też inną niszę, w której może być ono wykorzystywane. Coraz częściej można więc spotkać wibrujące jajko przeznaczone do zabaw analnych, które ma jeszcze mniejsze rozmiary niż jego standardowy odpowiednik i wykorzystywany jest nie tylko przez pary homoseksualne. Często też wibrujące jajko analne używane jest jako normalny wibrator pochwowy przeznaczony dla początkujących kobiet.